Dřevěné podlahy za výprodejové ceny!

Pokud hledáte do svého domova něco, co jej rozzáří a zahřeje příjemnou atmosférou, pak je řešením dřevěná podlaha. Ačkoli dnes můžete vybírat z nejrůznějších imitací, které dřevo úspěšně napodobují, nic nevypadá lépe než originál. Pořídit si dřevěnou podlahu ale není jen tak. Co byste o ní měli určitě vědět? To se dozvíte v následujících řádcích.

Výhody dřeva

Dřevěná podlaha má několik výhod. Například tu, že vypadá vždy skvěle. Bez dřevěné podlahy bude vašemu domovu totiž stále něco chybět. Spoustu lidí navíc netuší, že je zdraví prospěšná. Díky své pružnosti je totiž při chůzi šetrné k našim svalům. Jedná se tak o velice přirozený povrch, který je příjemný na dotek. Také dobře tlumí zvuk.

Vyhněte se chybám při užívání Vaší dřevěné podlahy

Proto, aby dřevěná podlaha vydržela desítky let, je nutné o ni správně pečovat. I sebemenší zrno písku či kamene může podlahu lehce poškrábat, nechoďte proto po podlaze v botách. Proto není vhodná například do chodby, kde se těmto nečistotám nevyhnete. Podlaze ublíží i jehlové podpatky nebo nešetrná manipulace s nábytkem. Je proto dobré ho ještě před položením podlahy zajistit nějakými podložkami, postačí i zbytky koberce.

Dřevěné podlahy neustále pracují

Dřevo je materiál, který neustále pracuje. Například v zimě, kdy více topíte, bude usychat. Předejdete tomu udržováním stálé vlhkosti vzduchu. Ale ani s tou to není dobré přehánět. Nejlepším řešením je tak udržovat vlhkost v rozmezí 40 – 60%. V zimě vám tak může pomoct například keramický odpařovač.

Čištění dřevěné podlahy

Při čištění podlahy používejte pouze přípravky určené pro dřevěnou podlahu, v žádném případě dřevo neumývejte obyčejnými přípravky z drogerií. Stejně tak před vytřením podlahy hadr pořádně vyždímejte, jinak by se voda mohla dostat do spár podlahy a ty by zčernaly.

Kde nakoupit podlahy výhodně za výprodějové či akční ceny?

Pokud chcete dřevěné podlahy nakoupit opravdu výhodně, navštivte web Barkotex Outlet. Jedná se o outletovou prodejnu oblíbené společnosti Barkotex, která se nachází v Hradci Králové. Podlahy v nabídce jsou vysoce kvalitní a nové. Jedná se ovšem o loňské kolekce podlah a proto je můžete nakoupit za opravdu výborné ceny. Pro bližší informac navštivte sekci Výprodej dřevěných podlah přímo na webu společnosti Barkotex.