Plánujete pořízení vinylové podlahy? Máme pro Vás tipy na nejlepší značky

Plánujete pořízení vinylové podlahy? Máme pro Vás tipy na nejlepší značky

Vinylové podlahy patří díky svým užitným vlastnostem k nejoblíbenějším druhům podlahových krytin a to nejen v běžných domácnostech, ale používají se i v komerční sféře. Pokud zrovna uvažujete o tom, že byste si novou vinylovou podlahu objednali, ale nejste rozhodnutí od kterého výrobce, máme pro Vás stručný přehled nejlepších výrobců, u nichž se můžete spolehnout na 100% kvalitu. Všechny tyto značky jsou běžné dostupné i v ČR, můžete si je tak snadno objednat.

Nejlepší výrobci vinylových podlah

Fatra – významná česká firma a jeden z největších zpracovatelů plastů na světě. Společnost Fatra se zaměřuje na velmi široké portfolio produktů, v němž jsou mimo jiné i hydroizolační systémy, technické a měkčené PVC fólie, hračky, lamináty, vstřikované výrobky a mnoho dalších. Nedílnou součástí výroby společnosti Fatra jsou také kvalitní vinylové podlahy, jež se vyrábějí v pěti produktových řadách – Lino (PVC podlahy), Thermofix, Imperio, FatraClick a RS-click.

VEPO – heterogenní vinylové podlahy v dílcích. I v tomto případě se jedná o český výrobek, podlahy jsou složeny z několika vrstev se speciální stabilizační mřížkou. Podlahy VEPO se snadno udržují, jsou voděodolné a kromě pěkného vzhledu potěší i jejich vysoká odolnost. VEPO je v podstatě odnoží společnosti Fatra.

Expona Domestic – moderní a luxusní produktová řada vinylových podlah, jež jsou vhodné nejen pro využití v domácnosti (jak by napovídal jejich název), ale dají se použít i v komerčních prostorách, případně i v lehce namáhaných průmyslových objektech. Podlahy značky Expona Domestic Vás určitě zaujmou svým luxusním designem, kterým se odlišují od obyčejných podlahových krytin.

Conceptline – v tomto případě se jedná o podlahové krytiny od německého výrobce, společnosti Karndean. Vinylové podlahy Conceptline jsou oblíbené i díky skvělému poměru mezi výkonem a cenou – za rozumné peníze tak můžete získat vysoce kvalitní podlahovou krytinu, která je navíc vhodná i pro místnosti s podlahovým vytápěním. Kromě domácností se podlahy Conceptline dají použít i do některých komerčních objektů.

Gerflor – podlahy od tradičního francouzského výrobce, který vyrábí podlahové krytiny nejen pro domácnosti, ale také pro letadla, autobusy, vlaky a jiné dopravní prostředky. Vinylové podlahy Gerflor jsou sázkou na jistotu – dělají se jak v lepeném, tak i v zámkovém provedení, vždy ale v prvotřídní kvalitě, jež uspokojí i náročné zákazníky.

  

Moduleo – pod značkou Moduleo se skrývají vinylové podlahy nové generace, jež jsou vyrobeny pomocí nejmodernějších technických postupů. Oblíbená je zejména produktová řada Moduleo Select, která nabízí atraktivní designy dřeva nebo dlažby.

Wineo – posledním zástupcem podlah, které Vám představujeme, je relativně nová značka Wineo, která byla uvedena na trh v roce 2013. Jedná se o produkt německé společnosti Windmöller Flooring, která je známá svými kvalitními produkty. Na českém trhu je dostupná kolekce podlah WineoDesignline v mnoha atraktivních dekorech věrně imitujících různé druhy dřeva. Podlahy Wineo se snadno instalují, mají dlouhou životnost a lze je použít i do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou např. koupelny nebo kuchyně.

Kde se dají výše zmíněné vinylové podlahy zakoupit?

Vinylové podlahy všech značek, které jsou v tomto článku uvedeny, si můžete objednat u společnosti Plancher, která je specialistou na různé druhy podlah a dveří. Kompletní nabídka je k dispozici na internetových stránkách www.plancher.cz, naživo si pak podlahy můžete prohlédnout v provozovně firmy, jež se nachází na adrese Lovosická 439/42, Praha 9. Kromě prodeje samotných podlah nabízí společnost Plancher i jejich profesionální pokládku a další služby, jež s podlahami souvisejí.