Vinylové podlahy DesignFlooring Van Gogh – novinky v nabídce dekorů

Vinylové podlahy DesignFlooring Van Gogh – novinky v nabídce dekorů

Uvažujete o rekonstrukci Vašeho stávajícího bydlení nebo si zařizujete nové? Pokud ano, máme pro Vás tip na krásné vinylové podlahy značky DesignFlooring a jejich zbrusu nové atraktivní dekory.

Značka DesignFlooring

Vinylové podlahy DesignFlooring patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co v rámci podlahových krytin můžete koupit. Kromě nádherného vzhledu a nízké ceny mají i spoustu dalších skvělých vlastností – jsou vysoce odolné, mají sníženou hlučnost, jejich povrch je velmi příjemný a jsou nenáročné na údržbu. Podlahy od tohoto předního výrobce se navíc hodí jak do domácností, tak i do komerčních prostorů a lze je umístit i tam, kde je instalováno podlahové vytápění.

Nabídka jedinečných kolekcí

Výrobce podlah DesignFlooring nabízí širokou škálu krásných kolekcí, z nichž si vybere každý, od nenáročných zákazníků až po milovníky luxusu, kteří vyžadují exkluzivní materiály a prvotřídní zpracování. Jednotlivé produktové řady zaujmou už svými názvy – Art Select, Michelangelo, Monet, Rubens, Van Gogh atd. Právě kolekce Van Gogh, pojmenovaná po slavném nizozemském malíři, je v současné době nejprodávanější a velkou oblibu si získala nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích.

Kolekce Van Gogh a její vlastnosti

Velký úspěch vinylových podlah Van Gogh spočívá nejen v jejich jedinečném designu, ale i v mnoha dalších vlastnostech, jako je např. přirozená struktura dřeva, velké rozměry jednotlivých prken nebo možnost použití i v prostorách s vysokou zátěží – díky tomu jsou tyto podlahy vhodné jako do bytů, domů i do komerčních objektů. Zajímají- li Vás konkrétní čísla, tak třída zatížení je 33/42, velikost jedné lamely je 1219 x 178 mm, její tloušťka je 3 mm, nášlapná vrstva má tloušťku 0,5 mm a jedno balení obsahuje 15 lamel o celkové rozloze 3,25 m2.

Nejnovější dekory v nabídce

Horkou novinkou na českém trhu je 12 zcela nových dekorů, které tak doplňují stávající kolekci podlah DesignFlooring Van Gogh. Jedná se o dekory:

 Aged Redwood

Salvaged Redwood

Charred Oak

Tawny Oak

Burgundy Oak

Hessian Oak

Honey Oak

Lime Washed Cypress

Burnished Cypress

Burnished Beech

Smoked Beech

Reclaimed Redwood

V nabídce jsou tak zastoupeny krásné vinylové podlahy s dekorem dřeva ze sekvoje, dubu, cypřiše nebo buku.

Kde se dají podlahy DesignFlooring Van Gogh zakoupit?

Kompletní nabídku těchto kvalitních a vzhledově velmi povedených vinylových podlah najdete na webových stránkách společnosti Barkotex (barkotex.cz), jež patří mezi největší specialisty na podlahové krytiny v ČR. Kromě zmíněného webu můžete navštívit i její kamenné pobočky, které se nacházejí v Praze a Brně, případně outletovou prodejnu v Hradci Králové - ta se zaměřuje na zlevněné a výprodejové zboží (barkotexoutlet.cz).