Vinylové podlahy Tarkett

Vinylové podlahy Tarkett

Hlavní pýchou firmy Tarkett je velmi široká nabídka výrobků, která je založena na zkušenostech nastřádaných více než za 120 let s nabízením integrovaných podlahových krytin určené jak profesionálům, tak ostatním zákazníkům.

Vhodné a nejrychlejší řešení pro všechny komerční prostory

Vyberte si tu nejlepší možnou variantu pro svůj čas instalace s iD Inspiration Click - vinylové podlahy Tarkett, které obsahují sklopný zacvakávací systém. Pokládka podlahy tarkett je až o 20% rychlejší než u LVT materiálů s lepením ze spodu a až o 10% rychlejší než u dalších systémů kliku.

Celá systémová nabídka

Je možnost si vybrat z 22 dekorů iD Inspiration Click, které jsou dokonale barevně vyladěné s PVC lištami. Cílem je tedy dosáhnout brilantního vzhledu Vašich prostor. Pro zdokonalení zvukové izolace (13 dB) můžete použít podložku Tarkomfort Pro, která navíc umožňuje montáž na většinu povrchů a navyšuje záruku na 10 let pro komerční využití. Dále je možnost si vybrat z obrovských řad speciálního příslušenství (na hrany schodů, profily pro přechod, atd.).

Navrženo v Evropě a vyrobeno v Německu

Právě návrháři v Evropě vytvořili sérii iD Inspiration Click, přičemž získávali nejaktuálnější informace o trendech a zkušenostech spotřebitelů. Samozřejmě jsou zde také nové myšlenky z designových studií Tarkett Observer.

Německý odbornost ve výrobě zajišťuje pružnou výrobu, nejvyšší kvalitu výrobků a dokonale reagující zákaznickou podporu.

Výdrž udržitelných podlahových krytin

Normy pro životní prostředí jsou opravdu velmi náročné a právě podle nic je vyrobena série iD Inspiration Click. Je zde zaručeno minimalizování dopadu na životní prostředí, což napomáhá ke klidnému a příjemnému průběhu života lidí a možnosti znovupoužití. K nejlépe vyhovující kvalitě interního ovzduší napomáhají nízké emise VOC. V továrnách Tarkett jsou podlahy iD Inspiration Click 100% recyklovatelné, protože jsou vyrobeny ze 100% panenského PVC. Tato podlahová krytina nevyžaduje mnoho čistících prostředku, protože obsahuje unikátní povrchovou úpravu.

Podlahy iD Inspiration Click jsou velmi vhodné pro hotely, obchody a prostory pro rekreaci, kde je podlaha velmi zatěžována. Tato podlaha obsahuje 0,55 mm čistého PVC transparentní nášlapné vrstvy, které je dokonale odolná. Úprava povrchu TopClean XP PUR slouží pro jednoduchou údržbu, nízké náklady a vysokou návratnost financí. Při využití Tarkomfort Pro (CFL-S1) můžeme očekávat Bfl-sl požární odolnost a záruka je 10 let při využití v komerci. Je nabízeno nespočet specializovaných doplňků a perfektně sladěných odstínů s lištami.

Náš tip: Výprodej podlah - nabídka prvotřídních luxusních podlah za výprodejové ceny!