Vybíráte podlahu do ložnice? Zkuste hřejivý sametový vinyl Flotex® od Forbo Flooring!

Vybíráte podlahu do ložnice? Zkuste hřejivý sametový vinyl Flotex® od Forbo Flooring!

Podlaha je součást našeho bydlení, která se většinou dlouhé roky neobnovuje, proto je potřeba při výběru dobře zvážit různé faktory. Těmi hlavními jsou odolnost, snadná údržba, vzhled a tvrdost materiálu. A v neposlední řadě je třeba si uvědomit, že jiná podlaha se hodí do kuchyně a jiná například do ložnice.

Do kuchyně vybíráme podlahy odolnější vůči mechanickému poškození, takové, které jsou snadno omyvatelné a častějším mytím se nepoškodí.

Naproti tomu podlaha do ložnice by měla být především příjemná i pro bosé nohy. Když vstáváme z vyhřáté postele, oceníme teplou podlahu s jemným povrchem více než studenou dlažbu. Proto lidé často volí koberec. V dnešní době však existují i další možnosti a jednou z nich je sametová vinylová podlaha Flotex® od Forbo Flooring. Nejen, že splňuje zmíněné podmínky, ale je také vhodná pro alergiky a je snadno udržovatelná.

Vinylová podlaha Flotex® je ideálním řešením v případě, že nechcete koberec, ale rádi byste jeho hřejivost a pohodlí. Zároveň získáte podlahovou krytinu vysoké kvality, která je snadno omyvatelná a odolná.  Je složená z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem, povrch je sametový, tvořený nylonovými vlákny. K dostání je v pásech nebo čtvercích.

Sametový vinyl Flotex® Colour– to nejlepší z koberců a pružných podlahových krytin

Velice originálně je řešený sametový vinyl Flotex® Colour, u kterého můžete vybírat ze čtyř variant: Metro, Metro Neon, Calgary a Penang. U všech je možnost zvolit buď variantu v rolích, nebo ve čtvercích.

Sametový vinyl Flotex® Linear

Sametový vinyl Flotex® Linear představuje 5 lineárních vzorů v růžných barvách. Hodí se jak do kanceláře, tak i do domácností.

Sametový vinyl Flotex® Sottsass

Vinyl Flotex® Sottsass vyniká svými úchvatnými optickými vlastnostmi. Vznikl za spolupráce Forbo Flooring a italského designového studia Sottsass Associati. Lze jej pořídit v nejrůznějších barvách.

Sametový vinyl Flotex® Vision

Podobnými optickými efekty se může pochlubit i vinylová podlahová krytina Flotex® Vision. Ihned zaujme například 3D hloubka nebo trompe d‘oeil efekt.

Videa

Sametový vinyl Flotex® můžete zakoupit na internetových stránkách barkotex.cz.