Laminátové podlahy

Laminátové podlahy jsou určeny pro všechny, kteří ocení kombinaci příjemného vzhledu přírodních produktů a praktické užitné vlastnosti moderních umělých materiálů. Podlahy z laminátu vynikají příznivou cenou, barevnou a vzorovou stálostí, dlouhou životností až 30 let a vysokou odolností proti mechanickému poškození. Lze je používat ihned po pokládce bez nutnosti následné povrchové úpravy. Laminátové podlahy, to je moderní podlahovina s výbornými praktickými vlastnostmi a vysokou schopností imitace přírodních materiálů.

Snadná imitace přírodní podlahy

Laminátové podlahy jsou vyráběny za použití nejmodernější technologie, která umožňuje dodat každé parketě specifický a unikátní vzhled dokonale imitující opravdový kámen či dřevo bez opakujících se letokruhů a vzorů. Podlahy z laminátu dokáží imitovat vystouplá léta, póry, nejrůznější prohlubně i zkosené hrany. Jednotlivé parkety lze opatřit matem či leskem, které věrně napodobují vosk, olej či lak na originálních dřevěných podlahách. Povrch laminátové podlahy lze dále ručně opracovat pro získání lepších užitných vlastností a ještě větší jedinečnosti vaší podlahy.

Podlahy pro podlahové vytápění

Laminátové podlahy jsou důkazem jedinečnosti nejmodernějších technologií, které dokáží zkombinovat výborné užitné vlastnosti umělých materiálů a dokonalý přírodní vzhled výsledné podlahy. Podlahy z lamina lze jen doporučit pro svou nízkou cenu, velký výběr vzorů a odstínů, vysokou odolnost proti poškození, barevnou a vzorovou stálost a vysokou životnost až 30 let bez nutnosti dodatečné povrchové úpravy po pokládce. Laminátové podlahy mají velkou tepelnou propustnost a jsou tak velmi vhodné pro podlahové vytápění. Kvalitní laminátové podlahy vynikají vysokou tloušťkou nášlapné vrstvy, která je vysoce odolná proti opotřebení a nevyžaduje obnovování povrchového laku.